3 Nisan 2012 Salı

HANGİ ÜNLÜLER EXIMIA KULLANIYOR?

kavitasyon

KAVİTASYON İLE ZAYIFLAYAN ÜNLÜLER

Fazla kilolarından diyetle kurtulamayan Deniz Seki, güzellik merkezinin yolunu tuttu. Eski günlerini mumla arayan şarkıcı gizlice ‘eximia ile kavitasyon’ ve ‘lenf drenaj’ yaptırıyor

Yeni albümü ‘Sözyaşlarım’ı çıkartmadan önce sıkı bir diyete giren Deniz Seki, istediği kiloya bir türlü inemedi. Fazla kiloları yüzünden eleştirilen ünlü şarkıcı, kilo vermeye ant içince soluğu Nişantaşı’ndaki bir güzellik merkezinde aldı. Burada ‘kavitasyon’ ve ‘lenf drenaj’ uygulamaları yaptıran Deniz Seki, haftanın 2 gününügüzellik merkezinde geçiriyor.

ÜNLÜLERİN TERCİHİ
Eximia Cihazı Kavitasyon yöntemiyle vücudundaki yağları yakan Deniz Seki, ‘lenf drenaj’ yöntemi sayesinde de şikayetçi olduğu selülitleriyle savaşıyor. Son dönemde Türkiye’de yaygın olarak yaptırılan ‘kavitasyon’ yöntemine; Hollywood dünyasından birçok ismin başvurduğu biliniyor. Bu isimler arasında; Beyonce, Jennifer Lopez ve Demi Moore’un olduğu biliniyor.

Gülben Ergen hayranları Twitter’dan “Nasıl bu kadar zayıflayabildiniz?” diye sordu.

Gülben Ergen hayranlarının yönelttiği bu soruya Twitter’dan şöyle yanıt verdi: “Zayıflama konusundaki sorular toplu cevap:) Kavitasyon (Ultrasonik ses dalgaları kullanılarak yapılan bölgesel zayıflama) aletine girdim mi? Evet… Doğum sonrası yaptığı rejimle kilo vermeyi başaran ünlü şarkıcı, bölgesel kilolardan kurtulamayınca kavitasyon yönteminde karar kılmış.

KAViTASYON NEDiR?
Eximia Kavitasyon, bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıylasavaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

LENF DRENAJ NEDiR?
Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.


0 yorum:

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi çekebilir...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...